מה מייחד אותנו

מגטק מ.א. טכנולוגיות מתקדמות בע"מ, הידועה במהירות התגובה, הגמישות והמחירים התחרותיים, הפכה לספקית התוכנה המובילה של פתרונות CAD חדשניים. פיתחנו צוות יעוץ ותמיכה בעל כישורים טכניים וניהוליים מהמבריקים שבתחום. אנו גאים על כך שחברות מובילות בתעשיה הינן בין לקוחותינו.

המטרה שלנו

אנו מאפשרים לחברות, מפעלים ותעשיות לפתח מוצרים בתפוקה רבה יותר ועלויות נמוכות יותר ע"י יעול תהליכי העבודה ושימוש בפתרונות התוכנה הנכונים עבורן. אנו תמיד מחפשים את הדרך הטובה ביותר לספק את המוצרים המתאימים לחברה שלך.

קצת היסטוריה

חברת מגטק מ.א. טכנולוגיות מתקדמות בע"מ נוסדה בשנת 1995, החברה מספקת פתרונות תוכנה – משלב הרעיון ועד הייצור - לתחומי התכנון וההנדסה הבאים:
 • הייטק אלקטרוני
 • תהליך ומכשור
 • חשמל ובקרה
 • ניהול פרוייקטים
 • פרופיל חברה

  מגטק טכנולוגיות מספקת מוצרים ושרותים אשר מאיצים חדשנות בשוק הישראלי. מטרתינו היא לספק פתרונות עסקיים לצרכים המורכבים של ארוגנים וחברות אשר מעוניינות ליעל את תהליכי התכנון והייצור שלהן. פתרונות טכנולוגיים אלה מעניקים ללקוחותינו יתרון תחרותי מובהק באמצעות התייעלותם המקצועית וחסכון בעלויות ובזמן. חברת מגטק טכנולוגיות הינה כיום משווקת מובילה של פתרונות CAD חדשניים. פיתחנו בחברתנו צוות מומחים ויועצים מבריק אשר מורכב ממיטב הכשרונות בתחום. החברות המובילות בתעשייה נמצאות כיום בין לקוחותינו.

  פתרונות התמיכה של מגטק מאיצות ומתחזקות את יתרונך

  תמיכה עבורינו היא לא רק לדאוג שהכל עובד. תמיכה היא גם לדאוג לאופטימיזיציה הנדרשת, ייעול הפרודוקטיביות והביצועים, עזרה בניהול סיכונים ומחירים. לחברה מוניטין רב בשרותי התמיכה אותם היא מספקת הכוללים תמיכה טכנית רחבה ועדכוני תוכנה. צוות היועצים של מגטק מסוגל להביא את ארגונך לייעול מקצועי וכלכלי וגם להדריך את הצוות בארגון לביצועים טובים יותר.